Home / News / Operacja Wirus nadchodzi!

Operacja Wirus nadchodzi!

Tygodnie, jak nie miesiące przygotowań dobiegają powoli końca. Już w najbliższą niedzielę spotkamy się na Kębłowskiej Żwirowni, aby po raz kolejny wymienić się kompozytem. Tym razem jednak szykujemy dla Was wiele atrakcji, multum zadań, klimat i mamy nadzieję świetną zabawę!

Fakty:

  • 120 ludzi na liście!
  • Lista zamknięta na 10 dni przed wydarzeniem!
  • Sponsorzy – Cytadela ASG i Redberet !
  • Wsparcie Combat Foto A.G.  !
  • Prawdopodobnie największa impreza airsoftowa w woj. pomorskim w 2018 roku !

Jest nam niezmiernie miło kolejny raz widzieć tylu ludzi na liście. Przybywacie do nas z najróżniejszych zakątków – Koszalin! Słupsk! Gdańsk! Gdynia! Wejherowo! Bytów! Ustka! I wiele innych miejscowości! Dzięki Wam znajdujemy chęci do dalszego działania i oby tak dalej! Wprowadzamy do gry coraz więcej nowych elementów, tym razem na przykład oddział QRF, który wykorzysta pojazd ARO 243D.

Oby te setki godzin przygotowań, stresu i potu kolejny raz przyniosły uśmiech na Waszych twarzach podczas i po grze! Do zobaczenia!

Komentarze

About krz

W airsofcie od 2005 roku. Od tamtej pory, z drobnymi przerwami, działa aktywnie na terenie Trójmiasta i okolic. W Airsoft Trójmiasto od czasów założenia. Pełni rolę redaktora, testera i kogoś, kto lubi robić wszystko. Dobrym trunkiem też nie pogardzi.

Check Also

Airsoftowe strzelanie z okazji 11 listopada!

Jako Airsoft Trójmiasto również chcieliśmy uczcić 100lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, jednak data 11.11.2018 nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *