Home / News / Operacja Wirus – Stylizacja

Operacja Wirus – Stylizacja

Przypominamy o obowiązkowej stylizacji. Jest ona jednym z wielu elementów, która buduje nastrój i klimat Operacji Wirus. Pamiętajcie, że gra ma charakter „zagrożenia chemicznego”, więc można pójść w tę stronę. O ile wojska NATO mają stosunkowo łatwiej, to Plemię Konga może się wykazać pomysłowością. Czarne farby na twarzy na pewno dodadzą uroku, kałaszki i mniej sopmodów będą ciekawymi smaczkami, co w całokształcie da nam fajną imprezę. Nato również może się pokusić o coś więcej niż podstawowy mundur i wyposażenie. Zebrałem dla Was trochę przykładowych stylizacji i może będą dla Was inspiracją.

NATO to NATO, ale bierze udział w walce z chemikaliami. NOTATKA: maski pgaz itp nie służą jako ochrona oczu!!!

Jak widać ciężko nie ma. Wystarczy trochę się postarać i stworzyć coś wykraczającego poza „standardowe” wojsko.

Przypominamy gracze NATO nie używają czarnych elementów stroju.

KONGO:

Pamiętajcie o czarnych elementach!!! Ubranie czarnej czapki do całego munduru może i jest luką w zasadach, ale jest też ignorancją organizatorów.

 

Przypominamy aby gracze Konga używali jak najwięcej czarnych elementów stroju, zachęcamy również do stylizacji pod hasłem „Zagrożenie biologiczno-chemiczne”

Pamiętajcie, że obowiązkiem każdego gracza jest posiadanie oznaczenia trupa, najlepiej w postaci odblaskowej kamizelki !!!

Pzdr.

Komentarze

About krz

W airsofcie od 2005 roku. Od tamtej pory, z drobnymi przerwami, działa aktywnie na terenie Trójmiasta i okolic. W Airsoft Trójmiasto od czasów założenia. Pełni rolę redaktora, testera i kogoś, kto lubi robić wszystko. Dobrym trunkiem też nie pogardzi.

Check Also

Airsoftowe strzelanie z okazji 11 listopada!

Jako Airsoft Trójmiasto również chcieliśmy uczcić 100lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, jednak data 11.11.2018 nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *