Home / News / Gramy charytatywnie!

Gramy charytatywnie!

Już niedługo, bo 21.10.2018 ponownie zagościmy na Kębłowskiej Żwirowni, tym razem działając na rzecz zwierząt z Dąbrówki. Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na facebook’u (link!) oraz strony internetowej. Pamiętajcie, że działamy charytatywnie dla zwierząt, nie ludzi, więc kogoś z pustymi rękami po prostu nie wpuścimy. Niżej możecie przeczytać, co jest najbardziej potrzebne.

➡️ Karma dla psiaka (dowolna, ale jeśli ktoś będzie chciał, to bardzo potrzebna jest karma Renal i Gastrointenstinal Low Fat)
➡️ Koce
➡️ Ręczniki
➡️ Kołdry bez pierza
➡️ Kocia karma (sucha / mokra)
➡️ Jak nie ogarnąłeś, to wrzut dowolnego nominału do puszeczki, którą przekażemy schronisku

Po raz kolejny spróbujemy nowego scenariusza, specjalnie dopasowanego do klimatu. Od razu uprzedzamy, że będzie trzeba się nabiegać, więc róbcie kondycję, a nie jesienną masę! 😉 Niżej link do zapisów oraz podgląd listy!

➡️ http://tinylink.pl/zapisy-otoz
➡️ http://tinylink.pl/lista-otoz

Do zobaczenia!

Komentarze

About krz

W airsofcie od 2005 roku. Od tamtej pory, z drobnymi przerwami, działa aktywnie na terenie Trójmiasta i okolic. W Airsoft Trójmiasto od czasów założenia. Pełni rolę redaktora, testera i kogoś, kto lubi robić wszystko. Dobrym trunkiem też nie pogardzi.

Check Also

Airsoftowe strzelanie z okazji 11 listopada!

Jako Airsoft Trójmiasto również chcieliśmy uczcić 100lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, jednak data 11.11.2018 nie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *