Home / Miejsca / Magnum Arena

Magnum Arena

Nazwa terenu:

Magnum Arena – to prywatny i komercyjny obiekt (około 300 metrów kwadratowych), zaadaptowany z dawnego szpitala stoczniowego z myślą o walce w przestrzeni zamkniętej (CQB), przeznaczony zarówno do rozgrywek airsoftowych, jak i paintballa.

Położenie:

Opis miejsca:

Arena zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Jana z Kolna 22/26, kilka minut na piechotę od stacji SKM Gdańsk Stocznia. Na terenie obiektu znajduje się parking.
W ofercie obiektu znajdują się między innymi imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i urodzinowe, oryginalne scenariusze, escape room, strzelnica, quake, luźne strzelanki, a także specjalne wydarzenia airsoftowe i tematyczne (np. „Zombie night” z okazji Halloween).
Magnum Arena oferuje możliwość zakupu i wypożyczenia sprzętu airsoftowego (około 60 replik airsoftowych, części oraz kulku), serwis, a nawet prysznic w sąsiadującym hotelu.

Mając własny sprzęt można uczestniczyć w rozgrywkach organizowanych przez Magnum Arenę już od 10 złotych.

>>>Galeria<<<

Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.magnumarena.pl/

Opinia: Osobiście odwiedziłem Magnum Arenę zaledwie raz, jednak mam dobre wspomnienia. Scenariusz rozgrywki, w której uczestniczyłem, był przemyślany i dawał sporo frajdy. Organizatorzy byli zaangażowani, widać że robią to z pasją, a nie wyłącznie dla zysku. Magnum Arena wciąż się rozwija, dlatego można patrzeć na przyszłość tego obiektu z optymizmem.

 

Autor: Zairo – Zmora

Komentarze

About Szczur

Współzałożyciel społeczności Airsoft Trójmiasto. Koordynator działań społeczności do dziś. Lider grupy 10th Shadows. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez airsoftowych.

Check Also

Żwirownia Kębłowo/Luzino

Nazwa terenu: Kębłowo / Luzino Żwirownia – teren prywatny , tereny leśne przyległe do żwirowni …