Home / Miejsca / War Games – Wola Wodyńska

War Games – Wola Wodyńska

Informacje:

War Games CAMP WOLA znajduje się na Mazowszu niecałe 90 km od Warszawy i 30km od Siedlec.  Komercyjne miejsce obozów szkolnych imprez firmowych ale również eventów ASG.

Położenie:

52.041665, 22.025005

 

Opis miejsca:

Nie bez podstaw skłonni jesteśmy stwierdzić że jest to jeden z najlepiej przygotowanych terenów pod rozgrywki ASG w Polsce. Infrastruktura oraz ukształtowanie terenu pozwala na rozegranie kilku godzinnego scenariusza a także do przeprowadzenia długotrwałej symulacji militarnej lub rozbudowanego larpa. Elementy infrastruktury takie jak forty z wieżami oraz podziemnymi korytarzami, umocnienia ziemne , wioska, wiatrak, świątynia to atuty tego terenu. Podczas eventów ASG  do dyspozycji graczy jest  ponad 41HA terenu na którym można rozlokować zadania dla stron.

Na graczy z dalszych stron czeka koszarowiec (łazienki, prysznice) , lub  pole namiotowe. Wiata grilowa, miejsce na ognisko, parking, podwyższenie / scena oraz siedziska mogą służyć do przeprowadzania szkoleń czy odpraw.

Galeria:

Komentarze

About Szczur

Współzałożyciel społeczności Airsoft Trójmiasto. Koordynator działań społeczności do dziś. Lider grupy 10th Shadows. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez airsoftowych.

Check Also

Żwirownia Kębłowo/Luzino

Nazwa terenu: Kębłowo / Luzino Żwirownia – teren prywatny , tereny leśne przyległe do żwirowni …