Home / Miejsca / Survival i Militaria SiM-BA

Survival i Militaria SiM-BA

Nazwa terenu:

Survival i Militaria SiM-BA -prywatny teren do gier airsoftowych mieszczący się w Bieszkowicach, na ulicy Kamiennej. Czas dojazdu z centrum Gdyni to około 20-30 minut samochodem i około 15 minut z centrum Wejherowa.

Dojazd lokalizacja:

54.508415, 18.297243

Opis:

Właściciel organizuje cyklicznie gry otwarte, oferuje możliwość wypożyczenia sprzętu do gry oraz zapewnia miłą atmosferę. Teren jest „świeży”, wciąż rozwijany i jako ASMT życzymy powodzenia w tym przedsięwzięciu.

Najlepszym podglądem terenu gry będzie stworzony na potrzeby reklamowe film, który możemy obejrzeć na ogólnodostępnym serwisie Facebook – https://www.facebook.com/survival.i.mil … 238272849/

Dodatkowo zamieszczam dwie mapy terenu gry [ kopia ze strony www.sim-ba.pl ]

Obrazek

Obrazek

Pierwsza pokazuje podstawowy teren gry, tzw. Battle Arenę, gdzie możemy doświadczyć dynamicznej wymiany ognia. Znajduje się na nim fort utworzony na potrzeby gier oraz inne przeszkody np: opony czy pozbijane palety. Druga to teren leśny rozszerzony, wykorzystywany głównie do większych imprez scenariuszowych. Więcej informacji znaleźć można na profilu facebook’owym oraz stronie internetowej.

Galeria:

 

Od siebie dodam tylko, że byłem tam na jednej małej imprezie i wybawiłem się jak za dawnych czasów. Szybka wymiana, bieganie od osłony do osłony i krople potu na czole ze zmęczenia. Czasami lepiej mniej się poskradać, a więcej postrzelać ;) Tym właśnie urzekł mnie teren w Bieszkowicach. Możecie śmiało podzielić się swoimi opiniami w komentarzach.

Autor – Krz

Komentarze

About Szczur

Współzałożyciel społeczności Airsoft Trójmiasto. Koordynator działań społeczności do dziś. Lider grupy 10th Shadows. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez airsoftowych.

Check Also

Żwirownia Kębłowo/Luzino

Nazwa terenu: Kębłowo / Luzino Żwirownia – teren prywatny , tereny leśne przyległe do żwirowni …